Vali välja sobiv toode ja selle kogus, kui oled veendunud, et toode Sulle sobib siis lisa see ostukorvi. Hiljem saad oma valikuid muuta ja tühistada klikkides ostukorvile, mis on sulle koguaeg nähtaval lehe üleval paremas nurgas.

Kui oled tooted välja valinud, siis liigu edasi valikule „Vormista ost“. Täida ära Maksja andmed kõik kohustuslikud lahtrid.

Vali tarneviis- DPD, Itella Smartpost või Omniva pakiautomaat. Kaubale on võimalik kokkuleppel ise järele tulla Pärnus aadressil Vee 2. Seejärel vali makseviis. Kauba eest saad mugavalt tasuda ka oma internetipangas ülekandega.

Kui kõik kohustuslikud väljad on korrektselt täidetud ning tellimuse sisu on üle kontrollitud, vajuta nupule „Esita tellimus".

Peale tellimuse esitamist saadetakse Sulle tellimuse arve e-mailile.

Maksete E-poes müüdavate kaupade hinnad on näidatud eurodes ning hinnale ei lisandu käibemaksu.

Tellimuse saate tasuda mugavasti ettemaksuna, tasudes kauba müügihinna ning kohaletoimetamise tasu. Tasumine toimub väljaspool e-poodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.

Tellimuse maksumusele võib lisanduda teenustasu vastavalt Teie ja panga- või krediitkaardi väljastaja vahel sõlmitud lepingule.

Kui soovite maksta arvega, siis andke sellest teada info@wuudigo.ee

Maksete liikumise kiirus

Euroopa makse, mille saaja pank on liitunud välkmaksete arveldussüsteemiga, liigub ööpäev läbi igal nädalapäeval ning jõuab saajani poole minutiga (Eestis on välkmakse arveldussüsteemiga liitunud LHV, SEB, Swedbank ja Coop Pank. Euroopa makse, mis on algatatud enne kella 16:30 jõuab saajani samal päeval. Pärast kella 16:30 algatatud maksed aga järgmisel tööpäeval.

Tarneaeg

Tarne toimub üle Eesti, Lätti, Leetu ja Soome. Eesti siseselt on tarneaeg keskmiselt 2-5 tööpäeva, kuid mitte rohkem kui 7 tööpäeva.

Soome jõuab pakk keskmiselt 3-5 tööpäeva jooksul, maksimaalne tarneaeg on kuni 9 tööpäeva.

Lätti ja Leetu keskmine tarneaeg on 3-5 tööpäeva, maksimaalne tarneaeg on kuni 9 tööpäeva.

Kauba kätte toimetamine****

Kauba saadame DPD, Itella Smartpost või Omniva pakiautomaati või Teie poolt näidatud aadressile kullerteenust kasutades. Kauba saatmisel pakiautomaat lisandub transpordikulu vastavalt hinnakirjale

Eesti siseselt (tarneaeg 2-5 tööpäeva):

Alates 49€ saatmine tasuta!

DPD pakiautomaati 2.75€
Itella Smartpost pakiautomaati 2.99€
Omniva pakiautomaati 3.99€

Soome (tarneaeg 3-9 tööpäeva):

Alates 99€ saatmine tasuta!

DPD 16€
Itella Smartpost 12€

Läti (tarneaeg 3-7 tööpäeva):

Alates 99€ saatmine tasuta!

DPD 6.99€
Omniva 7.99€

Leedu (tarneaeg 3-7 tööpäeva):

Alates 99€ saatmine tasuta!

DPD 7.99€
Omniva 8.99€

Kaubad mis on laos kohe olemas kompleteeritakse ja postitatakse tööpäevadel 24 tunni jooksul alates arve laekumisest saaja kontol.

Kauba tarneaeg Eesti siseselt pakiautomaatidesse on 2-5 tööpäeva, seda alates arve tasumisest. Maksimaalne tarneaeg võib olla kuni 7 tööpäeva. Eesti väikesaartele võib olla tarneaeg pikem!

Nädalavahetustel ja riiklilkel pühadel tarnet ei toimu.

Kauba saadame välja pühadele järgneval tööpäeval.

Kui ostate kauba esmaspäevast kuni neljapäeva lõunani, siis üldjuhul saabub kaup pakiautomaati ülejärgmiseks päevaks. Saaremaale ja Hiiumaale jõuab kaup 2-3 tööpäeva jooksul.

Pakiautomaati saabunud kaubast antakse Teile teada SMS sõnumiga. Andes pakiautomaadi koodid kolmandatele isikutele, kes võivad Teie eest kauba pakiautomaadist välja võtta, ei vastuta Wuudigo tekkinud kahjude ega ka selle eest, et kaup pole Teieni jõudnud.

Kui Te ei ole hoiutähtaja möödudes pakiautomaadist kaupa välja võtnud, saadetakse see tagasi saatjale ning Wuudigo tagastab Teile toote müügihinna, kuid postikulu kannab ostja ja seda ei tagastata.

****Antud ajad põhinevad eelnevatel kogemustel ja on vaid eeldatavad ning võivad olenevalt olukorrast muutuda. Tarneaega võivad mõjutada ilmastikuolud, haiguspuhangud, streigid, postikeskuses esinevad probleemid jms.