Põhjapõdra nahast rihmaga käekell Rohje Artister Dreamy

Tootekood: Dreamyleather

284,00 €
Maksudega
Kuumakse al. 11.56€

Tahame erineda ja rõhutada omadusi, mida väärtustame: seikluslikkust, eetikat, kogukonda ja julgust. Muidugi, unustamata kvaliteeti ja stiili. Me ei taha käituda nagu teised, vaid tegutseda julgelt omal moel. Oleme Rohje.

Rohje kellad on piisavalt minimalistlikud, et olla mitmeotstarbelised, kuid samal ajal paistavad nad silma oma rafineeritud elegantsi poolest. Need on mõeldud julgetele inimestele, kes hindavad ajatut elegantsi. Inimestele, kes julgevad elust rõõmu tunda, armastavad aeg-ajalt oma piire proovile panna ja julgevad võimalustest kinni haarata. Rohje - see on julgus erineda

Rohje on lubanud kompenseerida  oma süsiniku jalajälge alates 2021. aastast. Ühe Rohje kella süsiniku jalajälg on nüüd umbes 4 kg CO2e, mis võrdub hamburgeri valmistamisel tekkinud heitgaasidega. 

Kogus

Artister Dreamy peegeldab unistusi, mis viivad meid edasi ja toovad meile iga päev rõõmu. Rohje Artisteri käekellakollektsioon sündis koostöös Soomest, Kuopiost pärit kunstniku Noora Svärdiga, kes on ka kella sihverplaadil kujutatud maalide  autor. Käekella tagaplaadilt leiab ka kunstniku signatuuri.

Dreamy – unistuste talumatu kergus.

Unistamine on loominguline mäng universumiga. See on usaldus teadmises, et lähed läbi elu lenneldes. Nii et olge avatud ja uudishimulik ning tervitage kõike, mida elu teile pakub.

Kell kannab Artisteri sõnumit olla piisavalt julge või "rohje", et teostada end läbi kunsti ja eneseväljenduse, olgu see siis uute ideede loomine või oma tunnete väljendamine.

Quick release kellarihmad

Kellarihma vahetamine võib anda ka vanale kellale uue välimuse ja erineva stiili. Rihmadel on kiirkinnitusega tihvtid, mis muudab vastavalt sündmusele stiili muutmise kiireks ja lihtsaks. Rihmad on 14 mm laiused ja need sobivad ka teiste 14 mm laiuste kelladega.

Põhjapõdranahast rihmad on valmistatud käsitööna Soomes, Tamperes. Materjal on pärit Lapimaalt, Kemi-Tornio piirkonnast. Põhjapõdranahk on omaduste poolest üks parimaid nahatüüpe. See on nagu siid, kerge, ülipehme aga samas ka tugev ja vastupidav

TÄIUSLIK KOMBINATSIOON

• Artister Into the Blue ja Artister Dreamy kella sihverplaadid näitavad tegelike maalide ehtsat struktuuri. Päris maali tekstuurierinevused peegelduvad kella sihverplaadi täpsetes detailides

• Artisteri kellade klaas  on valmistatud topeltkupliga safiirklaasist, mis tõstab kella sihverplaadi detailid esile kõigist vaatenurkadest ega tekita moonutusi, nagu seda võivad teha teised klaasid

• Safiirklaas on kriimustuskindel ja sellel on peegeldusvastane kate

• Kella südameks ehk selle liikumiseks on ülitäpne ja töökindel Šveitsis toodetud Ronda 762 mehhanism

• Patarei kasutusiga on kuni 10 aastat

• Roostevabast terasest (316L) korpus

SPETSIFIKATSIOONID:

Korpuse läbimõõt 36 mm

Korpuse paksus 7,55 mm

Materjal: roostevaba teras (316L)

Värvus: roosa kuld

Milanese võrkrihm: roostevaba teras

Laius 14 mm

Mehhanism:

Quartz ehk kvarts on patarei jõul töötav elektrooniline mehhanism

Mudel Ronda 762 (Sveitsi)

Täpsus: -10/+20 sek/kuus

Patarei eluiga kuni 10 aastat

Sihverplaat: struktureeritud õlimaal

Seierid: roosa kuld

Klaas: topeltkupliga safiirklaas, mis on kriimustuskindel ja kaetud peegeldusvastase kattega

Veekindlus: 3 ATM (30 meetrit)

Dreamyleather
5 Toodet

Samas kategoorias on veel 10 toodet :