Rohje Adventurister White käekell

Tootekood: adventuristerwhite

209,00 €
Maksudega
Kuumakse al. 10.75€

Tahame erineda ja rõhutada omadusi, mida väärtustame: seikluslikkust, eetikat, kogukonda ja julgust. Muidugi, unustamata kvaliteeti ja stiili. Me ei taha käituda nagu teised, vaid tegutseda julgelt omal moel. Oleme Rohje.

Rohje kellad on piisavalt minimalistlikud, et olla mitmeotstarbelised, kuid samal ajal paistavad nad silma oma rafineeritud elegantsi poolest. Need on mõeldud julgetele inimestele, kes hindavad ajatut elegantsi. Inimestele, kes julgevad elust rõõmu tunda, armastavad aeg-ajalt oma piire proovile panna ja julgevad võimalustest kinni haarata. Rohje - see on julgus erineda

Rohje on lubanud kompenseerida  oma süsiniku jalajälge alates 2021. aastast. Ühe Rohje kella süsiniku jalajälg on nüüd umbes 4 kg CO2e, mis võrdub hamburgeri valmistamisel tekkinud heitgaasidega. 

Rihm
Kogus

Sõna Adventurister on kombinatsioon sõnadest seiklus ja turist. Rohje Adventurister käekell on loodud seiklejatele. Ükskõik, kas seiklete lähemal või kaugemal, üksi või koos, linnas või looduses – see on teie jaoks.

Rohje Adventuristeri inspiratsioon on pärit Soome põhjapoolsetest piirkondadest. Käekell on Soome disainiga, selle stiil ja omadused sobivad suurepäraselt seiklejale, samas minimalistlikuna sobib see väga hästi pidulikele sündmustele.

Loodud seiklusteks: kerge kaal, vastupidavad materjalid, veekindlus.

TÄIUSLIK KOMBINATSIOON

Teame, et tänapäeval pole kella vaatamiseks vaja kella kaasas kanda. Selleks on nutikamad seadmed. Usume, et käekell on suurepärane viis näidata oma stiili ja väärtusi, mida esindate. Rohje Adventurister on kombinatsioon Soome disainist, kvaliteedist ja seiklushimust. Soomes käsitsi valmistatud põhjapõdranahast rihmaga on see kell, mis näeb stiilne välja ning on mugav kanda.

Kella ülaosas on kuu ja päikese sümbolitega väiksem sihverplaat, mis räägib põhjapoolkerast ja selle pärandist Adventurister kellas. Soome põhjapoolsetel alades elatakse koos keskööpäikesega ja talvises pimeduses polaaröös. Adventurister ütleb teile igas olukorras, kas on päev või öö.

Üks Adventuristeri omadusi on kahe aja funktsioon, mis aitab erinevate ajavööndite vahel reisida. Maailmas reisides saate vaadata oma koduaega olenemata sellest, millises ajavööndis viibisite.

• Tänu minimalistlikule disainile sobib Rohje Adventurister kõigile, nii meestele kui naistele. Loodusest linnakeskkonda ja erilistest sündmustest tavaliste päevadeni.

• Sobiv suurus, läbimõõt 40 mm ja ainult 8,2 mm paksune.

• Loodud seiklusteks: kerge kaal, vastupidavad materjalid, veekindlus.

• Kella südameks on usaldusväärne ja täpne Jaapani Miyota kvartsmehhanism 24-tunnise ja kaheajalise funktsiooniga.

• Korpus on harjatud roostevaba teras (316L).

• Kella klaas talub ka kõige tugevamaid kriimustusi, kuna see on kvaliteetne safiirklaas, millel on peegeldumisvastane kate

• Kell on veekindel (5 ATM), nii et saab hakkama ka kõige niiskemates oludes.

• Pakendis on tööriist topeltaja seadistamiseks ja kellarihma hõlpsaks vahetamiseks.

Rohje tuleb soome sõnast 'rohjeta'; olla piisavalt julge, et midagi ette võtta. Elus tuleb olla piisavalt julge, et võimalustest kinni haarata ja oma teed minna – kas sa oled seikleja?

Valikus põhjapõdra nahast rihmad või metallist.

SPETSIFIKATSIOONID:

Korpuse läbimõõt 40 mm

Korpuse paksus 8,2 mm

Materjal: harjatud roostevaba teras (316L)

Värvus: tume hall

Milanese võrkrihm: roostevaba teras

Laius 20 mm

pikkus 80 mm +110 mm

Sobib randmele 160 mm - 210 mm

Põhjapõdranahast rihm:

laius 20 mm

pikkus 75 mm ja 115 mm

Sobib randmele 140 mm - 190 mm

Mehhanism:

Jaapani Miyota kvartsmehhanism

Täpsus: +-20 sek/kuus

Funktsioonid: kalender,päev/öö indikaator

Seierid: tume hall

Klaas: topeltkupliga safiirklaas, mis on kriimustuskindel ja kaetud peegeldusvastase kattega

Veekindlus: 5 ATM (50 meetrit)

adventuristerwhite
5 Toodet

Samas kategoorias on veel 10 toodet :