Rohje Artister Classic Black naiste käekell, põhjapõdra nahast rihmaga

Tootekood: classicblack

284,00 €
Maksudega
Kuumakse al. 11.56€

Tahame erineda ja rõhutada omadusi, mida väärtustame: seikluslikkust, eetikat, kogukonda ja julgust. Muidugi, unustamata kvaliteeti ja stiili. Me ei taha käituda nagu teised, vaid tegutseda julgelt omal moel. Oleme Rohje.

Rohje kellad on piisavalt minimalistlikud, et olla mitmeotstarbelised, kuid samal ajal paistavad nad silma oma rafineeritud elegantsi poolest. Need on mõeldud julgetele inimestele, kes hindavad ajatut elegantsi. Inimestele, kes julgevad elust rõõmu tunda, armastavad aeg-ajalt oma piire proovile panna ja julgevad võimalustest kinni haarata. Rohje - see on julgus erineda

Rohje on lubanud kompenseerida  oma süsiniku jalajälge alates 2021. aastast. Ühe Rohje kella süsiniku jalajälg on nüüd umbes 4 kg CO2e, mis võrdub hamburgeri valmistamisel tekkinud heitgaasidega. 

Kogus

Artister Classic Black on klassikaliselt elegantne sügavmusta sihverplaadi ja rikkalike roosakuldsete detailidega käekell, mille tulemuseks on ajatu meistriteos.

Artister Classic Black käekell kannab endas Artisteri sõnumit olla piisavalt julge või "rohje", et teostada end läbi kunsti ja eneseväljenduse, olgu see siis uute ideede loomine või oma tunnete väljendamine.

Unistuste poole püüdlemine ei seisne ainult sihtkohas, vaid ka tees, mille selleni jõudmiseks valite. See on tundmatu teekond ja tee on tõenäoliselt käänuline, kuid see on ainus, mis teil on. Julge astuda esimene samm tundmatu poole ja naudi seda teekonda.

Quick release kellarihmad

Kellarihma vahetamine võib anda ka vanale kellale uue välimuse ja erineva stiili. Rihmadel on kiirkinnitusega tihvtid, mis muudab vastavalt sündmusele stiili muutmise kiireks ja lihtsaks. Rihmad on 14 mm laiused ja need sobivad ka teiste 14 mm laiuste kelladega.

Terasest võrkmetallrihm, tuntud ka kui Milanese võrkrihm on  randmel mugav. See on kerge, kuid tugev ja vastupidav. Rihm on kaheosaline ja selle pikkus on reguleeritav.

TÄIUSLIK KOMBINATSIOON

• Artisteri kellade klaas  on valmistatud topeltkupliga safiirklaasist, mis tõstab kella sihverplaadi detailid esile kõigist vaatenurkadest ega tekita moonutusi, nagu seda võivad teha teised klaasid

• Safiirklaas on kriimustuskindel ja sellel on peegeldusvastane kate

• Kella südameks ehk selle liikumiseks on ülitäpne ja töökindel Šveitsis toodetud Ronda 762 mehhanism

• Patarei kasutusiga on kuni 10 aastat

• Roostevabast terasest (316L) korpus

SPETSIFIKATSIOONID:

Korpuse läbimõõt 36 mm

Korpuse paksus 7,55 mm

Materjal: roostevaba teras (316L)

Värvus: roosa kuld ja must

Milanese võrkrihm: roostevaba teras

Laius 14 mm

Mehhanism:

Quartz ehk kvarts on patarei jõul töötav elektrooniline mehhanism

Mudel Ronda 762 (Sveitsi)

Täpsus: -10/+20 sek/kuus

Patarei eluiga kuni 10 aastat

Sihverplaat: 3D struktureeritud õlimaal

Seierid: roosa kuld

Klaas: topeltkupliga safiirklaas, mis on kriimustuskindel ja kaetud peegeldusvastase kattega

Veekindlus: 3 ATM (30 meetrit)

classicblack
5 Toodet

Samas kategoorias on veel 10 toodet :